Tarihçe.

UMA İnşaat 2004 yılında Hüseyin Ceylan tarafından İzmir’de konfor ve teknolojinin bir arada olduğu güvenli yaşam alanları yaratmak hedefi ile kurulmuştur.


Geçen yıllarda biriken tecrübesine katmış olduğu profesyonel ekibi ile kendini geliştiren UMA İnşaat, İzmir’de farkını ortaya koyan projelere imza atmaktadır. Çağdaş teknolojiyi doğadan aldığı ilhamla birleştiren UMA İnşaat, her türlü ihtiyacınızı düşünerek projeler üretir. Bitirmiş olduğu bütün projelerde kapalı ve açık otopark alanları mevcut olup, her türlü ihtiyacınız ve güvenliğiniz düşünülerek, site içi doğal yaşam alanları oluşturulmuştur.

Eksiksiz ve zamanında teslim ilkesi ile taahhütlerini her zaman yerine getiren UMA İnşaat, şehrin içerisinde doğayla bütünleşmiş yapılar yaratır. Doğayla bütünleşmiş çağdaş yaşam alanları yaratma misyonuyla her geçen gün büyüyen UMA İnşaat , profesyonel ekibi ile birlikte, dünya standartlarında projeleri sizlere sunmaya devam ediyor.

Misyon ve Vizyonumuz.

UMA İnşaat, kendi sektöründe istikrarlı büyüme sağlayarak herkesin kaliteli bir ev sahibi olmasını hedefliyor.


Vizyonumuz tüm projelerimizde teknolojinin akıllı kullanımıyla, modern mimari anlayışıyla, kaliteyi takip eden değil, kaliteyi üreten olmaktır. İnsanların yaşam standartlarını yükseltmek başlıca ilkemizdir.

Hizmet alanında serbest piyasa ekonomisine dayalı olarak, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan bir yapılanmada teknolojik birikime, tam donanımlı yönetim kadrosuna ve yetkin idari kadroya sahip bir ekiple çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Önceliğimiz; bilgi birikimimiz ve tecrübemizle, yaptığımız işleri zamanında ve kaliteden ödün vermeden sürdürmektir. Uma İnşaat olarak hedefimiz; doğruluktan ve dürüstlükten taviz vermeden, toplumsal yaşam standartlarının geliştirilmesini sağlama; ülkemizin en önemli sorunlarından biri olan çarpık kentleşmenin önlenmesi amacıyla kentsel dönüşüm projelerine destek vermektir.

Kalite ve Çevre Politikamız.

Uma İnşaat, her projesiyle dünya standartlarını göz önünde bulunduruyor, daima konforu ve kaliteyi ön plana alıyor.


İçinde yaşadığımız sosyal çevrenin gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan ve yenilik üreten bir şirket olmak, temel politikamızdır. Mutlu insanların yaşadığı temiz çevreyi yasaların öngördüğü asgari şartların üstünde itina ile koruyan, doğadan aldıkları yanında ona borcunu ödemek için çaba sarf eden, kirliliğin önlenmesi ve azalması için tüm gayreti ile çalışan, sürekli kendini yenileyen bir firma olmak, çevre politikamızdır.